- Europalety -
- drevený manipulačný prostriedok -


Ponúkame Vám drevené transportné Europalety:

Europaleta je veľmi rozšírená výmenná transportná paleta vyrobená z drevených latiek a hranolov. Je to takzvaná štvorstranná paleta, plochej konštrukcie pre transport tovaru s prednými a bočnými otvormi, ktoré umožňujú nabrať paletu nízkozdvižným (paletovacím) vozíkom, alebo vidlicovým nakladačom (vysokozdvižným vozíkom) a následne transportovať. Používa sa tiež pri automatických manipulačných zariadeniach, kde je jej výhodou možnosť uchopenia zo všetkých štyroch strán.

Dôvodom pre používanie paliet je dokonalejšie využitie úložnej plochy nákladných automobilov, železničných vagónov a v neposlednej rade aj plochy skladov. Samozrejmosťou je výrazné urýchlenie prekládky tovaru, počas prepravy od výrobcu k spotrebiteľovi. Europalety je možné ukladať na seba do výškových regálov.


Europaleta spĺňa železničné predpisy medzinárodnej železničnej únie (UIC) a predpisy European Pallet Association (EPAL).


Europaleta
Rozmer d/š/v 1200x165x800 mm
Váha
Využiteľná plocha Cena za 1 ks
20 až 24 Kg 0,96 m² 6.80,-€
* cena platí pre kamiónový odber / ceny sú uvedené NETTO.


Paleta jednorázová
Rozmer d/š/v 1200x800 mm
Využiteľná plocha Cena za 1 ks
0,96 m² 4.80,-€
* cena platí pre kamiónový odber / ceny sú uvedené NETTO.

Stránka je plne optimalizovaná pre všetky prehliadače Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome a ich verzie.